Ketojenik Beslenme Paketi

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyeninizin size özel planladığı listenizi hazırlamakta zorlanıyorsanız; sizi alışveriş, pişirme ve paketleme dertlerinden kurtararak diyet listenizi her gün birebir uygun hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 130 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Aralıklı Oruç

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyeninizin size özel planladığı listenizi hazırlamakta zorlanıyorsanız; sizi alışveriş, pişirme ve paketleme dertlerinden kurtararak diyet listenizi her gün birebir uygun hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 100 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Standart Diyet Paketi

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyenimiz danışmanlığında ihtiyacınız olan kalori miktarına uygun olarak hesaplanan, günlük taze olarak hazırlanan 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşan, sağlıklı beslenmeye ve kilo verdirmeye yönelik paketimizi hemen sipariş verebilirsiniz. STANDART DİYET PAKETİ FİYATLARI1200 kalori günlük 110 TL 1800 kalori günlük 120 TL Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sporcu Beslenme Paketi

Spor yoğunluğunuza, sıklığına ve ihtiyacınıza göre diyetisyenimiz gözetiminde hazırlanan size özel beslenme paketiniz her gün almanız gereken günlük protein, karbonhidrat ve yağ değerleri hesaplanarak hazırlanmaktadır. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 150 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık Sorunlarına Özel Paketler

Diyet yapmak artık çok kolay! Yaşadığınız sağlık sıkıntısına özel (şeker, tansiyon, böbrek hastalığı…) bir beslenme programınız varsa ve hazırlamakta zorlanıyorsanız, biz sizin için her gün hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz. Günlük 120 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çalışan Beslenme Paketi

Sağlıklı bir diyet beyni besler! Çalışan kişiler iş hayatı dolayısıyla sağlıklı beslenme kurallarını maalesef uygulayamıyor. Lezzetli Yaşam, çalışanlar ve aileleri için daha sağlıklı yiyecek seçimleri yapmalarına yardımcı olacak taze ürünleri kapınıza kadar getirir. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! İş yerinizde öğlenleri yediğiniz sağlıksız yemeklerden şikayetçi iseniz, 1 ana ve 2 ara öğünden oluşan sağlıklı…

Diyetisyen Özel Paketi

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyeninizin size özel planladığı listenizi hazırlamakta zorlanıyorsanız; sizi alışveriş, pişirme ve paketleme dertlerinden kurtararak diyet listenizi her gün birebir uygun hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 110 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye Özel Diyet Paketleri

Diyet yapmak artık çok kolay! Glutensiz, ketojenik, laktozsuz, candida… gibi uygulamak istediğiniz diyet programına uygun olarak hazırladığımız paket seçeneklerimiz talebe ve isteğe göre fiyatlandırılmaktadır. Günlük 150 TL’den başlayan fiyatlarla!Hemen iletişime geçebilirsiniz.

3 Günlük Sıvı Detoks Paketi

Vücudunuzu tazeleyin! Ödem atmayı, vücudu tazelemeyi ve toksinlerden arındırmayı hedeflediğimiz Günde 6 şişeden, toplamda 18 şişeden oluşan soğuk sıkım (cold press) olarak hazırlandığımız programı hemen sipariş verebilirsiniz. 3 günlük 450 TL!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

3 Günlük Protein Paketi

Vücudunuzu tazeleyin! Sıfır şeker ve sıfır karbonhidrat içeren, her öğünü protein, yağ ve sebzeden oluşan, yağ yakımınızı hızlandırmayı hedeflediğimiz ketojenik bir programdır. 3 günlük paket fiyatı 390TL!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.