Standart Diyet Paketi

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyenimiz danışmanlığında ihtiyacınız olan kalori miktarına uygun olarak hesaplanan, günlük taze olarak hazırlanan 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşan, sağlıklı beslenmeye ve kilo verdirmeye yönelik paketimizi hemen sipariş verebilirsiniz. STANDART DİYET PAKETİ FİYATLARI1200 kalori günlük 65 TL 1800 kalori günlük 70 TL Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sporcu Beslenme Paketi

Spor yoğunluğunuza, sıklığına ve ihtiyacınıza göre diyetisyenimiz gözetiminde hazırlanan size özel beslenme paketiniz her gün almanız gereken günlük protein, karbonhidrat ve yağ değerleri hesaplanarak hazırlanmaktadır. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 85 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çalışan Beslenme Paketi

Sağlıklı bir diyet beyni besler! Çalışan kişiler iş hayatı dolayısıyla sağlıklı beslenme kurallarını maalesef uygulayamıyor. Lezzetli Yaşam, çalışanlar ve aileleri için daha sağlıklı yiyecek seçimleri yapmalarına yardımcı olacak taze ürünleri kapınıza kadar getirir. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! İş yerinizde öğlenleri yediğiniz sağlıksız yemeklerden şikayetçi iseniz, 1 ana ve 2 ara öğünden oluşan sağlıklı…

Diyetisyen Özel Paketi

Diyet yapmak artık çok kolay! Diyetisyeninizin size özel planladığı listenizi hazırlamakta zorlanıyorsanız; sizi alışveriş, pişirme ve paketleme dertlerinden kurtararak diyet listenizi her gün birebir uygun hazırlayıp adresinize teslim ediyoruz. Siz de bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz! Günlük 70 TL’den başlayan fiyatlarla!Sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.